هدایای تبلیغاتی مدیریتی

اثرگذاری و ماندگاری هدیه تبلیغاتی نسبت به کالاهای لوکس و حتی انواع خارجی بسیار بیشتر است.

ایده خرید چنین کالاهایی بسیار جدید بوده و البته اثرگذاری آن کاملا تست شده و رضایت بخش است لذا به خوبی روی بازار هدف تأثیر خواهد گذاشت.

وقتی هدایای تبلیغاتی ارزان ولی با کیفیت مثل هدایایی از جنس صنایع دستی هستند را به عنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی و اداری تهیه می کنید تا از کارمندان و پرسنل و مهمانان و مشتریان خود تجلیل کنید، استقبال و رضایت کارمندان و مهمان ها و مشتریان را بیشتر جلب خواهید کرد.

برای تجلیل از هنرمندان، افراد برگزیده جشنواره ها و همایش ها و حتی نخبگان کشوری، هیچ هدیه نفیسی به اندازه هدایای تبلیغاتی صنایع دستی تأثیرگذار نیست. ضمن اینکه هزینه تهیه آنها نیز به مراتب کمتر است.

با خرید و حمایت از چنین محصولاتی، از کسب و کار داخلی و اشتغال نیروی بومی نیز حمایت می شود مخصوصا که سایت صنایع دستی ترنج به عنوان بهترین فروشگاه صنایع دستی در داخل کشور فعالیت دارد که دارای کارگاه های خصوصی ساخت هدایای تبلیغاتی و صنایع دستی مخصوصا خاتم کاری و نقاشی مس و پرداز  است.

در بسته بندی محصولات صنایع دستی ترنج هدایای تبلیغاتی جدید، از تنوع رنگ های جدید و همچنین ترمه های نفیس استفاده کرده ایم که زیبایی و ارزش مادی و هنری محصولات و کالاها را چندین برابر کرده اما کماکان قیمت نهایی بسیار مناسب و پایین تعیین شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *